הרצאות סדנאות וקורסים

פרקסיס מפתחת ומעבירה תכניות להכשרת מנהלים לחשיבה ולהתמודדות שילובית עם האתגרים הניצבים בפניהם.

כל תכניות ההכשרה של פרקסיס, מסמינר מרוכז ועד קורס שנתי, משלבות את הקניית הידע התיאורטי העדכני ביותר יחד עם הפעלת השיטות והכלים לחשיבה שילובית על בעיות אמת מעולם התוכן של המשתתפים.

 

 

מה חדש

 

כנס היסוד של מכון אבני ראשה

בכנס היסוד של מכון אבני ראשה שהתקיים בחודש נובמבר 2008 בירושלים, נתן צבי לניר, מייסד פרקסיס, הרצאה על מנהל בית הספר כמחולל שילוביות קהילתית. 

 

כנס המורכבות 2008

בכנס המורכבות (complexity), שהתקיים בחודש ספטמבר 2008 בירושלים, הציג צבי לניר, מייסד פרקסיס, שורה של יישומים פרקטיים של תיאורית המורכבות ולקחים שנלמדו מהטמעתם בארגונים במהלך שני עשורים. בהרצאה, שנשאה את השם "הפרקסיס של מערכות סבוכות", הוצגו סיפורי מקרה מהתחום הצבאי, הממשלתי, העסקי והחברתי. 

 

סמינר בקורס הבין שירותי

פרקסיס פיתחה עבור הקורס הבין שירותי של קהילת המודיעין סדנה ייחודית להתמודדות עם אתגרי השילוביות הייחודיים של הקהילה. בסדנא יישמו החניכים את המתודות והכלים של פרקסיס לעיצוב תפיסות, שינחו את ההתמודדות השילובית עם אתגרים בין ארגוניים, במטרה למנוע הפתעות בסיסיות ברמה הלאומית. 

 

סדנא לקציני מודיעין בכירים על שילוביות מודיעינית

בסדנא נידונו ההשלכות הארגוניות והתפעוליות של מעבר מארגון הפועל על פי עיקרון ה- need to know לפעולה על פי עקרון ה-need to share.

 

 

 סדנא לחניכי תכנית ארגוב למנהיגות ודיפלומטיה במרכז הבינתחומי הרצליה

פרקסיס העבירה לחניכי תכנית ארגוב סדנא המכשירה אותם להיות מנהיגים מובילים בפיתוח אסטרטגיה ותפיסות מדיניות רלוונטיות. הסדנא נקראהExcellence in Relevance . בוגרי התכנית ממלאים כבר כיום תפקידי מפתח בארגונים ממשלתיים, ציבוריים ועסקיים.

 

לקריאה נוספת

 

בבלוג של צבי לניר בנושא סיבוכיות

 

בבלוג של צבי לניר בנושא תבונת הקהילה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מודעות פרסומת